Praca

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Inżynier sprzedaży/doradca techniczno-handlowy

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych
  • Praca w biurze oraz w  terenie i pozyskiwanie nowych potencjalnych inwestycji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów
  • Kreowanie potrzeby zabezpieczenia gaśniczego u klientów
  • Analiza działań konkurencji
  • Udział w szkoleniach, sympozjach i targach
  • Dbanie o jak najlepszy wizerunek firmy i utożsamianie się z marką
  • Współpraca z biurami projektowymi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy: projektowanie, montaż, logistyka
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy odpowiedzialnymi za produkcję i logistykę dostaw

Oczekiwania:

  • Dokładności,
  • Rzetelności,
  • Komunikatywności
  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia
  • Doświadczenia w branży PPOŻ. oraz znajomości systemów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości i sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
  • Minimum średniego wykształcenia, mile widziane techniczne
  • Znajomości języka angielskiego, mile widziana dodatkowa znajomość języka francuskiego
  • Realizacji planów sprzedażowych
  • Prawa jazdy kat.B
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych
  • Samodzielności działania oraz dobrej organizacji zadań pracy

W zamian ofertujemy

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę w firmie z branży usług przeciwpożarowych w Polsce
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istnieje możliwość pracy kontraktowej B2B
  • Otwartą i realną ścieżkę rozwoju w ramach struktury firmy,
  • Szansę na rozwój i pozyskanie nowych umiejętności oraz kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach a także współpracę z pozostałymi działami firmy
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia produktowe oraz branżowe

Projektant systemów przeciwpożarowych (SUG gazowy, SSP)

  • projektowanie systemów przeciwpożarowych, w tym systemów sygnalizacji pożarowej (SSP),  systemów detekcji i sterowania gaszeniem
  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych systemów gaszenia,
  • ocena i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • tworzenie dokumentacji powykonawczych systemów ppoż.,
  • reprezentowanie firmy na naradach budowlanych oraz dyskusjach technicznych.

  • dobra znajomość środowiska AutoCAD,
  • dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie i dyscyplina,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość i sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji niskoprądowych (certyfikaty mile widziane),
  • prawo jazdy kat. B.

W zamian oferujemy:

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szansę na rozwój i pozyskanie nowych kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i seminariach,
  • otwartą i realną ścieżkę rozwoju w ramach struktury firmy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole projektowym,
  • pracę na wysokiej jakości sprzęcie z nowoczesnym oprogramowaniem,
  • niezbędne narzędzia pracy:telefon, komputer stacjonarny, laptop

Elektromonter/serwisant systemów PPOŻ.

  • montaż instalacji teletechnicznych na obiekcie (systemy sygnalizacji pożaru, systemy gaszenia gazem, miejscowe zabezpieczenia gaśnicze)
  • uruchamianie instalacji niskoprądowych,
  • serwis i konserwacja instalacji niskoprądowych,
  • współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym.

  • profesjonalizm w kontaktach z Klientem,
  • gotowość do częstych wyjazdów w celu realizacji kontraktów na terenie całego kraju oraz kontraktów międzynarodowych,
  • dokładność i rzetelność,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m

  • certyfikaty i uprawnienia (np. SEP, podesty ruchome)
  • doświadczenie w montażu instalacji niskoprądowych (kablowanie, montaż elementów),

  • stabilną i ciekawą pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów w Polsce i za granicą, w tym dla podmiotów strategicznych dla naszego kraju,
  • niezbędne narzędzia pracy.